Sbírej toner

S kým spolupracujeme

V průběhu let se rozvinula Čmelákova spolupráce s dalšími organizacemi, jejichž podpory a zájmu si velice vážíme. Děkujeme!

 

Inex – SDA - je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví. Smyslem naší činnosti je umožňovat lidem, aby prostřednictvím dobrovolné práce pomáhali tam, kde je potřeba, a věnovali svůj volný čas aktivitám, které nejen prospějí dobré věci, ale obohatí i je samotné. Sdružení INEX - SDA k nám již sedm let pravidelně posílá své zahraniční dobrovolníky, aby nám pomohli v našich lesních školkách a v Novém pralese.
 
 
Hnutí Brontosaurus - je nezisková organizace s celostátní působností, která pořádá dobrovolnické akce pro mladé lidi. Zaměřují se hlavně na oblast ochrany přírody a  ochranu kulturních památek. Akce bývají doplněny hrovým, prožitkovým programem. Základní články Rozruch, S.U.P. a Tam, pod Ještědem u nás realizují své víkendovky.
 
 
Gymnázium Jiřího Ortena v Kutné Hoře - je vyhlášené v širokém okolí pro své alternativní způsoby výuky. Studenti tohoto gymnázia k nám jezdí v rámci projektu týden za školou, kde kromě vzdělávání se v oblasti přírodní nám pomáhají v našich školkách.
 
 
Univerzita Palackého Olomouc studenti z této univerzity k nám jezdí pravidelně už přes 10 let. Je to bezvadná banda mladých lidí a někteří z nich u nás pracují s elánem a nasazením. Dokonce i předseda sdružení na této univerzitě studoval :)


Odkazy: