Sbírej toner

Obchůdek

V našem e-obchůdku si můžete objednat různé Čmeláčí věci. Nabízíme Vám zboží, které má nízkou ekologickou stopou a je šetrné k přírodě. Nákupem získáte originální a hodnotný dárek pro sebe nebo své blízké a podpoříte i činnost sdružení Čmelák - Společnost přátel přírody.

Pokud máte o nějakou věc zájem objednejte si ji mailem u Šárky Studené nebo telefon 777 744 938. Na základě objednávky vám bude přidělen variabilní symbol a číslo účtu, na které máte zaslat peníze. Po tom, co budou peníze doručeny na náš účet, bude zásilka odeslána poštou. Věci lze objednat i na dobírku. Ceny poštovného jsou uvedeny u jednotlivých produktů. 

SPOUSTU KRÁSNÝCH, PRAKTICKÝCH I DEKORATIVNÍCH VĚCÍ naleznete nyní také na webových stránkách Nového pralesa. Kdo nevěří ať tam běží, nebo radši klikne sem, a jste tam raz dva. Koupí těchto věcí, nejen uděláte radost někomu blízkému, či sobě, ale přispějete také na podporu Nového pralesa, který vzniká na svazích Ještědského hřebene. Více o projektu Nový prales se dočtete na webu www.novyprales.cz .

 

BIO Taška nový prales

taska.jpg

Cena 110 Kč.

Pro naše dárce a dobrovolníky 90 Kč.

 Praktická taška (nejen) na nákup je certifikována jako "Earth positive".  Je vyrobena ze 100% organické bavlny vypěstované za podmínek kontrolovaného ekologického zemědělství. Při výrobě byly využity obnovitelné zdroje energie a přísně kontrolovány etické pracovní podmínky.

 Základní cena při osobním převzetí je 110 Kč, pro naše dárce a dobrovolníky 90 Kč. Poštovné při zaslání na dobírku činí cca 80 Kč, při platbě na bankovní účet předem 40 Kč. Poštovné za více kusů dle sazby pošty.

 

"Nevhazujte reklamní materiály" samolepka 

ne_reklamu.jpg

Cena 12 Kč

Praktická samolepka pro všechny, kteří nechtějí zbytečně plýtvat našimi lesy a energií. Poštovné 13Kč. O samolepky si pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

e-Čmelák

Občasný zpravodaj, který vás bude informovat o aktuálním dění ve Čmeláku je zasílán emailem zdarma. Stačí si ho objednat. Ukázkové číslo si můžete přečíst zde.

 

Archív e-Čmeláka 

2010

leden-únor 2010
březen 2010
duben 2010
květen 2010
červen 2010
červenec 2010
srpen 2010
září 2010
říjen 2010
listopad 2010

2011

Říjen 2011

2012

od roku 2012 zasíláme E-Čmeláka přímo v těle e-mailu, můžete si tedy všechny novinky vychutnat pohodlně a rychle, bez otevírání příloh.